תלמידות פסיכותרפיה תשע"ח

לרב אונגר ולמרכז השגים

הקורס תרם ועזר לנו רבות, הדברים נאמרו בטוב טעם ודעת, בבהירות ובשפה קולחת עם הרבה שיקול דעת.

עלינו לגבהים הרחבנו אפיקים וקיבלנו הסברים מפורטים לכל הכללים והפרטים

הקורס תרם ועזר לנו רבות, הדברים נאמרו בטוב טעם ודעת, בבהירות ובשפה קולחת עם הרבה שיקול דעת.,עלינו לגבהים הרחבנו אפיקים וקיבלנו הסברים מפורטים לכל הכללים והפרטים

קבלנו כלים מובנים ומעשיים לטיפול בכל הנ"ל, ובנוסף למדנו על כלי לניהול רגשות, כלי לשינוי הרגלים, כלים לחיזוק הביטחון העצמי, שאלות העמקה, וכלי לגילוי והגדרת הזהות של האדם – צרכיו וערכיו – כלומר מי הוא האדם עוד ועוד….

אנחנו היום לא אותם בני אדם. עברנו שינוי, אם לא שינוי בהתנהגות לפחות שינוי במודעות

עדיין לא ייעצנו לאנשים אחרים, אבל כבר בשלב הזה אנחנו מבינות יותר טוב כמה מורכבת נפש האדם,כמה נסתרת הנשמה שלו אפילו ממנו עצמו. וכמה עזרה אפשר להושיט לזולת אם רק שולפים את השאלות הנכונות ואת הכלים המתאימים.

כל ההישגים הנ"ל לא היו מתאפשרים לולא מרכז הישגים עם שהשקיעו ועמלו בבניית כל שיעור ושיעור ברמת בהירות כה גבוהה, בבניית הרצף של כל סידרת השיעורים, רק עתה ממבט לאחור ניתן לראות את ההשתלשלות ההגיונית כיצד שיעור חדש בנוי על קודמיו, הכל נעשה מתוך נעימות וסבלנות, קבלת השונה מתוך טוב לבב וסבר פנים יפות.

"וכצאתנו את העיר" אנו רוצים להודות מכל לב על כל מה שקבלנו כאן. על האווירה הנעימה שעשתה חשק לבוא כל שבוע מחדש ולאלף את עצמנו בינה.

רוצות להודות על החומר עצמו ועל כל האוויר והאווירה שמסביב

ומאחלים לרב אונגר ולמרכז הישגים צמיחה לבלוב ופריחה בהשגת המטרות – לגמול חסד – שהמרכז הציב לעצמו.

תבורכו ותצליחו

תלמידות פסיכותרפיה  תשע"ח